Wyślij wiadomość
aboutus

GUANGZHOU JIAJUE TRADING CO.,LTD

GUANGZHOU JIAJUE TRADING CO.,LTD GUANGZHOU JIAJUE TRADING CO.,LTD GUANGZHOU JIAJUE TRADING CO.,LTD GUANGZHOU JIAJUE TRADING CO.,LTD GUANGZHOU JIAJUE TRADING CO.,LTD
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Firma Handlowa
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Bliski Wschód
Afryka
marki: Volvo
Rok założenia: 2014
pc Export: 90% - 100%
O nas
Wprowadzenie

GUANGZHOU JIJAUE CONSTRUCTION MACHINERY PARTS specjalizuje się w badaniach i rozwoju oraz produkcji wysokociśnieniowych systemów paliwowych wysokoprężnych diesel i związanych z nimi elementów. Obecnie naszymi głównymi produktami są jednocylindrowe (chłodzone powietrzem i chłodzone wodą) produkty systemu common-rail, wysokowydajne systemy common rail, zestawy wtryskiwaczy common rail do pojazdów użytkowych i maszyn budowlanych, złącze common rail, układ wspólnej szyny, elektromagnes z common rail i tak dalej.

Kapitał zakładowy naszej spółki wynosi 150 milionów juanów, a całkowite aktywa wynoszą 400 milionów yuanów. Przeszliśmy system zarządzania jakością TS16949 i certyfikat systemu środowiskowego ISO14001. Nasza firma stworzyła centrum techniczne i zespół usług produkcyjnych z ponad 50 osobami. Bazując na latach akumulacji technologii i nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem jako podstawy rozwoju firmy, specjalizujemy się w badaniach i rozwoju oraz produkcji wysokoprężnych układów wtryskowych common rail do silników wysokoprężnych i związanych z nimi elementów. Obecnie nasza firma ma nowoczesny zakład o powierzchni 15 000 metrów kwadratowych, który jest wyposażony w ponad 50 precyzyjnych urządzeń z Niemiec, Szwajcarii, Stanów Zjednoczonych, Japonii i innych krajów. Firma zainwestowała 400 milionów juanów w pierwszej fazie. Teraz mamy zdolność produkcyjną 200 000 zestawów jednocylindrowych systemów common rail, 10 000 zestawów wysokowydajnych systemów common rail, 500 000 wtryskiwaczy Common Rail i 1 milion dyszy common-rail, 1 milion zaworu common rail zestaw i 500 000 elektromagnesów ze wspólną szyną. Nasza firma zawsze przykłada się do otwartej, kooperatywnej postawy i wspólnego rozwoju krajowego przemysłu paliwowego i dąży do ożywienia krajowego przemysłu. Czekamy na Twoje wskazówki dotyczące naszej firmy.

Historia

Zajmujemy się produkcją, rozwojem i sprzedażą części do koparek, z latami eksploatacji i innowacji, mamy możliwość dystrybucji tysięcy części koparek, w tym: części podwozia, części gumowe, części silnika, uszczelki olejowe, ogólne części eksploatacyjne, części żelazne i młot hydrauliczny itp. w setkach marek z pełnym zakresem produktów i gwarancją jakości.

Trzymamy się zasady, że rozwijamy jakość i zapewniamy satysfakcjonującą obsługę wyższą niż produkty, zawsze uważamy, że produkty o dobrej jakości mogą pomóc w budowaniu dobrych obrazów, a przy dobrej obsłudze cenni klienci zawsze będą nas wspierać. Mamy szczerą nadzieję współpracować z Tobą i budować silniejsze relacje biznesowe ze sobą.

Usługa

Możemy dostarczyć fabrycznie nowe, przebudowane i używane części zamienne Volvo do wyboru przez klienta;

Możemy dostarczyć dowolny produkt zgodnie z numerem części Volvo;

Możemy zapewnić dostarczany przez nas produkt w najbardziej konkurencyjnej cenie i wysokiej jakości;

Możemy zapewnić, że nasze zespoły ds. Sprzedaży i serwisu wykazują nasze wysokie wartości zaangażowania, komunikacji, wiedzy fachowej i wiarygodnych decyzji od pierwszego e-maila do ostatecznej dostawy. Poproś o opinię na temat usługi i produktu.

Nasz zespół

Są to doświadczeni sprzedawcy, z którymi współpracujesz, profesjonalne produkty, odpowiedzialność, dobra obsługa klienta, silne poczucie pracy zespołowej, dobrze znane doświadczenia eksportowe i pełne pasje;

Guangzhou Jiajue ma ponad 4-letnie doświadczenie w zakresie części do koparek, profesjonalny, sprawny i odpowiedzialny zespół przyczynia się do naszej współpracy na rynku globalnym.

Szczegóły kontaktu